Tālr.+37122431743
Latviešu
Valoda: Latviešu
Tālr.+37122431743

Piedāvājam Jūsu firmai izveidot video sižetu (veikt foto sesiju) ar kvadrokoptera palīdzību!

Filmēšana ar drona palīdzību tā ir informatīva un uzskatāma iespēja parādīt reklāmas objektu kustībā, kas ir iespaidīgāk nekā tradicionālās metodes.Lai Jūs būtu soli priekšā konkurentiem, nepietiek tikai sniegt informāciju vienkāršu fotogrāfiju vai video veidā, jo tā vienkārši pazudīs citu reklāmu piedāvājumu vidū.
 Video un foto pakalpojumi ar kvadrokopteri ļaus jums ieraudzīt objektu pavisam no cita skatu punkta, kas savukārt objektu ļaus ieraudzīt citā gaismā. Burtiski visu to, ko var parādīt jūsu biznesa mērogs un spēks tagad ir iespējams iemūžināt ar airouzņēmumiem no kvadrokoptera.

Ātri, droši un bez liekiem tēriņiem no putna lidojuma augstuma mēs nodrošināsim jebkura objekta airouzņemšanu ar kvadrakopteri.
Filmēšanas maksa (ieskaitot video montāžu un fotografēšanu) no 150 eiro +pvn+ ceļa izmaksas
 Jūs varēsiet izmantot arī gatavus video un foto, kas atrodas mūsu interneta vietnē, lai reklamētu savus pakalpojumus (FaceBook, Instagram u.c.) lai reklamētos Youtube , televīzijas kanālos u.c.
Varam Jums palīdzēt izvietot un atskaņot reklāmu sociālos tīklos un TV kanālos.


Mēs piedāvājam!


Mēs piedāvājam profesionālu SD, HD un 4k video filmēšanu, profesionālu lineāru/ nelineāru SD, HD un 4k video montāžu, titrēšanu, skaņu apstrāde.

Reklāmas video-rullīšu veidi
Pastāv vairāki reklāmas rullīšu veidi.


-Aktierspēles rullīši. Šie ir uzvedumu rullīši, kuru veidošana aizņem pietiekoši daudz laika. Galvenā loma aktierspēles video rullītī ir aktierim. Veidojot reklāmas rullīšus, šādu rullīšu hronometrāža parasti variējas no 15 līdz 30 sekundēm. Aktierspēles rullīša veidošanas galvenie etapi: scenārija radīšana, aktieru atlase, filmēšana, oriģinālas skaņas radīšana, montāža.

-Animāciju reklāmas rullīši (2D un 3D grafika) ir visilgākie video rullīši sagatavošanas ziņā. Animācijas rullīša galvenā loma ir zīmētajiem personāžiem, grafikai un specefektiem. Šāda video rullīša cena ir tieši atkarīga no tā ilguma.

-Informatīvie rullīši. Šis reklāmas video rullīšu veids ir visātrākais izveidošanas ziņā. To atšķirīgā iezīme ir maksimālais informatīvums kopā ar videomateriāla vienkāršību. Lai izgatavotu šādus video rullīšu ir nepieciešams vai nu īss video, vai arī fotomateriāli, ko ir iesniedzis reklāmdevējs, kā arī speciāli nofilmētie fotomateriāli (tas ir labāk).

-Video paziņojumi. Video rullītis ir statiska galvene – bilde vai dažas fotogrāfijas, kas viena otru nomaina ar speciālo efektu palīdzību, ko pavada aizkadra teksts un muzikālais fons.

 Telereklāma ir satriecošs iedarbības instruments. Šeit var visu parādīt praksē, darbībās, kā tiek izmantots reklamējamais produkts, kādu labumu tas nes, kas mainās, kā mainās (līdzekļa izmantošana kādai tehnikai, jogurtu, vitamīnu, tablešu ietekme un iedarbība). Telerullītis uzskatāmi nodemonstrēs visas produkta priekšrocības, pat tās, kuras nav iespējams ieraudzīt ar acīm, kuras nav acīmredzamas (kas būs ar auto dzinēju pēc noteikta līdzekļa izmantošanas, kas būs ar pulksteņu mehānismu, kas notiek „zem poda vāka” pēc tīrīšanas līdzekļa izmantošanas). Ar televīzijas reklāmas palīdzību ļoti vienkāršā un pieejamā formā jebkuram var paskaidrot un pārliecināt par jebko. Neprofesionālu vienā vai citā nozarē par noteiktas preces pilnīgumu, paskaidrot parastajam iedzīvotājam sarežģīta mehānisma vai ķīmiskā sastāva darbības principu, sarežģītas elektronikas darbību, organisma, noteikta orgāna struktūru. Telereklāma ir spēcīga bumba, emociju sprādziens, lielais iedarbības spēks. Televīzijas reklāma paliek atmiņā 1,2 reizes labāk nekā žurnāla reklāma, 1,4 reizes labāk nekā reklāma avīzēs un divas reizes labāk nekā radioreklāma.

Mēs piedāvājam televīzijas raidījumu, filmu, reklāmas, video klipu montāžu - uzņēmumiem un speciālistiem televīzijas jomā, web lapas ar video saturu veidotājiem.
Cena ir atkarīga no darba apjoma.
Mūsu 20 gadu pieredze šajā jomā - tā ir kvalitātes garantija Jums.